Kontakt

Hanka Nováková

Nováková Hanka
IČO: 88802469
email: info@nohanka.cz

 

Jmenuji se Hanka Nováková a jsem fotografkou, pro kterou je focení nejen koníčkem a relaxací, ale i prací, kterou miluji. Kromě focení svateb, dětí a novorozenců fotím také přírodu – pravidelně vyrážím s partou fotografů lovit snímky hor při východu slunce po celé ČR i do zahraničí.

Zamilovala jsem si hory, ferraty a vysokohorskou turistiku. Musím přiznat, že noční výšlapy za svítáním jsou vysoce návykové, protože příroda v nebezpečných a krásných horách je při svítání okouzlující a atmosféra nepopsatelná! Adrenalinové výstupy na hřebeny hor v řídkém vzduchu, prudkém větru, neskutečné vánici a ukrutném mraze mi poskytují jedinečný zážitek - dotknout se nebe. Miluji Slovenské hory a bezpochyby Švýcarské, Francouzské a Italské Alpy, do kterých se moc ráda vracím.

V roce 2011 jsem strávila měsíc v Nepálu a měla možnost pobýt i nějaký čas v Himálaji. Ten pohled na Everest je prostě dech beroucí! Zanedlouho mé srdce zatoužilo zažít jihoamerické Peru, do kterého jsem po strastiplných přípravách a operacích nakonec v dubnu 2016 odletěla a strávila tam nezapomenutelných 5 týdnů. Samozřejmě, že se člověk v horách fyzicky vydá, ale pro mne je to přesto relaxace a hory se staly mojí velikou láskou.

 

"AŤ JE VZDÁLENOST JAKÁKOLIV, MUSÍŠ UDĚLAT PRVNÍ KROK"

"KDYŽ UŽ NEMŮŽEŠ TAK SAKRA PŘIDEJ!"

 

NoHanka

Hanka Nováková