Můj pracovní diář

Na této stránce vidíte moji pracovní vytíženost v tomto roce a dny, kdy fotím. Ostatní pracovní dny jsem zahrnutá prací s focením spojenou - domluvou fotografování, přípravou náhledů, retuší Vašich fotografií, tiskem fotografií a obrazů, kompletací zakázek, administrativou, účetnictvím, předsvatebními schůzkami atd.. Pro fotografování rodinných fotografií, novorozenců a boudoir je teoreticky možné sdružit více klientů na jeden den a jedno místo. Na rodinné a těhotenské fotografování vybírejte, prosím, přednostně ÚTERKY A ČTVRTKY. Kliknutím na příslušný den se Vám otevře formulář, který prosím vyplňte. Ozvu se Vám brzy.

Fotografuji životní události. Zatímco svatební den je dán několik měsíců dopředu a je teoreticky neměnný, naopak např. narození dítěte přijde v průběhu několika dnů i týdnů kolem termínu porodu. Proto mi u tohoto druhu fotografování stačí nastínit přibližný termín a setkání před fotoaparátem domluvíme podle nastalé situace a mých časových možností.

Diář zobrazuje pouze dohodnuté a závazné termíny. Poptané dny a focení v rezervaci zde neuvidíte. I když se snažím tento virtuální diář neustále občerstvovat, někdy dojde k jeho aktualizaci se zpožděním. Prosím, vezměte na vědomí, že i zde je "změna termínu vyhrazena". Váš termín Vám musím potvrdit emailem. Teprve pak se stane závazným.