Ceny fotoprací / objednání fotografování

Mojí specializací jsou rodinné, událostní a zážitkové fotografie. Pro Vaše největší životní okamžiky jsem připravila balíčky s daným rozsahem fotoprací a jejich cenou. Ráda zaznamenám i jiné okamžiky a uvítám oživení v podobě netradičních přání.

V této sekci stránek naleznete množství důležitých informací i různá doporučení. Než mne budete kontaktovat, prosím přečtěte si je. K něčemu se zavazuji já, něco je závazné pro vás. Svou pozornost věnujte zejména tomu, co je v ceně balíčku, co je možné za příplatek a co možné není. Objednáním fotografování přes internet potvrzujete, že jste vše vzal/a na vědomí.

V každém balíčku naleznete odkaz pro online objednání. Jeho součástí je vyplnění několika údajů, které nezbytně potřebuji, abych Vás mohla kontaktovat. Co se do kolonek nevejde, ale Vy to považujete na důležité, vepište do vzkazu.

Můžete také obdarovat své blízké. Připravila jsem pro Vás dárkové kupóny - vouchery. Jejich vyplnění a získání je kompletně prostřednictvím webových stránek a Vy tak můžete zajistit pěkný dárek i na poslední chvíli.