Minifocení - VÁNOCE

Cena 1 500 Kč

Letos Vám nabízím 3 balíčky fotografování, všechny se odehrají bez rozdílu během 20 minut ve studiu v Malenovicích.

  1. balíček A : 1500 Kč / 6 fotografií v elektronické podobě / snímky vybírám já.
  2. balíček B : 2500 Kč / 10 fotografií v elektronické podobě / snímky vybírám já.
  3. balíček C : 2500 Kč / 10 fotografií v el.podobě. Snímky si vybíráte sami ze zaslaných náhledů. Objednáním tohoto balíčku mi garantujete minimální odběr 11 fotografií (každá fotografie nad rámec balíčku = 200 Kč). Zde máte možnost i objednání tisku.

Do poznámky v následujícím kroku mi napište, který balíček upřednostňujete. Tato informace není závazná! Na balíčku se domluvíme až na místě, dle toho, jak budou vaše děti spolupracovat a jak se vám budou líbit scény. Mějte s sebou, prosím, připravený obnos přesně 1500 Kč i 2500 Kč - platí se na místě ihned po fotografování.

 

Výsledné fotografie Vám budou odeslány přes úschovnu do 30.11.2019, ke stažení v plné velikosti pro tisk. Zvolíte-li si i tisk (v případě balíčku C), předání fotografií je možné v Kroměříži v salonu Juliana, nebo poštou.

Vybírejte si, prosím, z nabízených termínů v dalším kroku. Počet termínů je omezen.

Fotografování se uskuteční ve studiu v Malenovicích, kde spolu s dekoratérkou Míšou připravíme scény s dekoracemi. Fotografování je určeno převážně pro děti, na pár snímků mohou přiskočit i rodiče.

Scény budou s červenými, stříbrnými, bílými Vánočními dekorademi, spoustu světýlek atd. Fotíme České Vánoce! :-) Prosím, dbejte na sladění Vašeho oblečení, ať to stojí za to. Těším se jako vždy na vaše vyparáděné děti a příjemnou předvánoční atmosféru ;-)

 

Objednané fotografování Vám potvrdím e-mailem, s upřesněním místa konání a podrobnostmi v následujících dnech.

Vaše nohanka

 

Cena 1 500 Kč
Příplatkové služby
  • 500 Kč expresní zpracování fotografií do 5-10 prac. dnů od Vašeho výběru z náhledů - dle domluvy a vytíženosti
Zaujala vás moje nabídka? Zde se objednáte online.
Cena 1 500 Kč