Minifocení - VÁNOCE

Balíček za cenu 2 500 Kč obsahuje
  • cca 30 minut fotografování
  • 10 ks zpracování  (digitální zpracování fotografie)
Cena 2 500 Kč

Letos Vám nabízím 3 balíčky fotografování, všechny se odehrají bez rozdílu během 15-20 minut ve studiu v Malenovicích.

  1. balíček A : 1500 Kč / 6 fotografií v elektronické podobě / snímky vybírám já.
  2. balíček B : 2500 Kč / 10 fotografií v elektronické podobě / snímky vybírám já.
  3. balíček C : 2500 Kč / 10 fotografií v el.podobě. Snímky si vybíráte sami ze zaslaných náhledů. Objednáním tohoto balíčku mi garantujete minimální odběr 11 fotografií (každá fotografie nad rámec balíčku = 200 Kč). Zde máte možnost i objednání tisku.

 

na konkrétním balíčku se domluvíme na místě, dle průběhu focení. Pokud zvažujete nejmenší balíček o 6ti fotkách, zaměříme se pouze na jednu ze scén, abychom vytvořili smysluplnou sérii fotek. Pokud uvažujete o větším balíčku fotek, můžeme využít všechny 3 scény a budete mít tedy rozmanitější kolekci snímků.

Mějte s sebou, prosím, v obou případech připravený obnos, platí se ihned po fotografování.

Výsledné fotografie Vám budou odeslány přes úschovnu do 30.11.2019, ke stažení v plné velikosti pro tisk. Zvolíte-li si i tisk (v případě balíčku B), předání fotografií je možné v Kroměříži v salonu Juliana, nebo poštou.

Vybírejte si, prosím, z nabízených termínů v dalším kroku. Počet termínů je omezen.

Připravíme pro vás 3 scény. Jedna bude stříbrno-šedá, neutrální. Druhá bude s červenými aplikacemi a přírodními doplňky (polštáře, pléd, vánoční hvězda, chvojí, staré sáně, světýlka). Třetí bude jednoduchá ryze přírodní (masivní přírodní prkna) jen s drobnou neutrální aplikací. Na fb/photo by nohanka jsou již ukazky.K zapůjčení mám čelenky pro holčičky a maminky.

Na oblečení bude ideální zvolit takové barvy, které se budou hodit ke všem scénám. Ztn. Červená, lahvově zelená, bílá, šedá, džínová, hořčicova, káro… vyhýbejte se černé či jiné tmavé barvě. Na žádnou ze scén není vhodné jakékoliv obrázkové oblečení (Spidermani, Princezny Elsy apod), nápisy či reklamy. Nejsou vhodné obleky, krátké, upnuté šaty a sukně (jak pro děti, tak pro maminky). Nesedící děti budou foceny v náruči někoho z rodiny, nebo v leže na bříšku, pokud pasou koníčky. Proto jim nedávejte volné košile, šatičky (musí se hlídat koukající plína), nic s laclem (při chování lezou nahoru až k bradě) Nejideálnější je upnuté bodyčko. Přijeďte, prosím, již oblečení a připravení na focení.
Fotíme bosky, výjimkou jsou podkolenky pasující ke scéně.  

Někdy se stává že se malé děti nestihnou rozkoukat a nechtějí se fotit. V tuto chvíli nás může zachránit náruč rodiče, proto prosím, buďte na focení připraveni raději i vy.

 

Adresa studia: tř. Tomáše Bati 438, Zlín-Louky.

je to budova kde se prodávají sedačky Phase, která je hned u hl. cesty. (před budovou odbočte doprava a budovu objeďte. tam je pohodlné parkoviště... uvnitř výtah - 2.patro (studio Simony Bláhové). Tel. na mne je 777 621 158 . Před focením můžete využít toalety na chodbě patra. Na focení přijďte již oblečení a připravení, ať svůj čas 15-20 min využijeme co nejefektivněji focením.

Na focení prosím přijďte přesně v daný čas. Zpožděním se ubíráte o čas, který můžeme fotit. Focení nelze protáhnout. 

 

 

Pokud se focení nemůžte zúčastnit, neprodleně mne prosím informujte směskou na tel 777621158, termín nabídnu náhradníkům.

 

Moc se na vás těším!

Vaše nohanka

 

Cena 2 500 Kč
Příplatkové služby
  • 500 Kč expresní zpracování fotografií do 5-10 prac. dnů od Vašeho výběru z náhledů - dle domluvy a vytíženosti
Zaujala vás moje nabídka? Zde se objednáte online.
Cena 2 500 Kč