Uplatnění poukazu

Na vašem kupónu je nápsán kód kupónu. Toto číslo vepište do pole a klikněte na odeslat. Dostanete se na stránku, kde budete vyzváni k objednání termínu pro fotografování. V případě nejasností mě neváhejte kontaktovat.

Uplatnění poukazu:

Ještě v bříšku

Ještě v bříšku

Maminka v očekávání...není krásnějšího období! Potěšte svoji milou těhulku poukázkou na fotografování! Pořízení dárkového kupónu je snadné a rychlé, proto můžete mít pěkný dárek již během několika minut. Kupón si můžete sami vytisknout nebo Vám tisk zajistím já a poštou pošlu k rukám Vašim či přímo do rukou obdarovaného.

Poukaz za cenu 2 000 Kč obsahuje

Dárek miminku

Dárek miminku

Pro mámy a táty v očekávání tu máme originální dárek. Pořízení dárkového kupónu je snadné a rychlé, proto můžete mít pěkný dárek již během několika minut. Kupón si můžete sami vytisknout nebo Vám tisk zajistím já a poštou pošlu k rukám Vašim či přímo do rukou obdarovaného.

Poukaz za cenu 3 500 Kč obsahuje

Rodina a děti

Rodina a děti

Obdarujte své milé pěkným dárkem! Pořízení dárkového kupónu je snadné a rychlé, proto můžete mít pěkný dárek již během několika minut. Kupón si můžete sami vytisknout nebo Vám tisk zajistím já a poštou pošlu k rukám Vašim či přímo do rukou obdarovaného.

Poukaz za cenu 2 000 Kč obsahuje